Kuchyne na mieru

Pozrite si našu ponuku kuchynských zostáv. Všetky naše produkty vyrábame na mieru podľa prianí našich zákazníkov. Vyberte si materiál ktorý vám vyhovuje.

Dizajn kuchyne

na mieru podľa vašich prianí

Kuchyne na mieru - Dizajn kuchyne - Nábytok Nowak
Materiál
Komponenty
Dizajn
Farba
Kuchyne na mieru - Dizajn kuchyne - Nábytok Nowak

Technológie

od spoločnosti Blum (made in Germany)

O spoločnosti Blum

Nábytkové kovania na zvýšenie kvality bývania. Vyrábame nábytkové systémy výklopov, závesov, výsuvov a systémy Pocket a ponúkame k nim zodpovedajúce služby a pomôcky na spracovanie.

Kvalitu značky Blum meriame predovšetkým podľa jednej otázky: spĺňajú naše výrobky potreby našich zákazníkov?

A preto, že potreby sa časom menia, vedieme neustály dialóg s našimi zákazníkmi, počúvame, pýtame sa – a neustále ďalej rozvíjame požiadavky na naše výrobky a služby.

Moving ideas

S našimi kovaniami zrealizujete svoje kreatívne nápady na nábytok. Ponúkame všetko na otváranie a zatváranie výklopov, výsuvov a dverí. Vďaka prispôsobeným technológiám pohybu je to ešte pohodlnejšie a individualizovanými službami a pomôckami na spracovanie podporujeme našich zákazníkov pri ich každodennej práci.

Výrobky značky Blum sú doma na celom svete. Kým sa vo vnútri nábytku postarajú o vysoký komfort obsluhy, čaká ich dlhá cesta. Ako vzniká kvalita značky Blum a čo ju robí takou osobitnou, sa dozviete v našom filme.

Play Video

Výrobky od BLUM®

Ako výrobca kovaní vynakladáme veľké úsilie, aby sme zaručili, že naše výrobky vás dokážu presvedčiť po celú dobu životnosti nábytku: výskum, skúšanie a optimalizácia. Pod kvalitou výrobkov myslíme viac ako len dizajn a funkčnosť. Naše kovania sa tiež dajú použiť rôznymi spôsobmi, exaktne spracovať a precízne namontovať.

Tak, aby sme prekročili očakávania našich zákazníkov.

Služby spoločnosti BLUM®

Firma Blum je viac ako len dodávateľ vysoko kvalitných výrobkov. Vyvíjame riešenia ďalej zvyšujúce kvalitu vašich každodenných úloh. Od objednávania správnych kovaní cez perfektné spracovanie nábytku až po úspešný predaj kuchyne – hlboko sa zamýšľame nad vašimi postupmi. Využite naše služby na uľahčenie jednotlivých operácií či dokonca na zjednodušenie a zefektívnenie viacerých pracovných krokov.

Všetky naše kuchynské súpravy sú navrhované a montované na mieru. Máte možnosť si vybrať aký materiál, rozloženie, rozmery či farbu, ktorá vám vyhovuje. Práve nábytok na mieru najlepšie zhmotní všetky Vaše predstavy. Vyberte si tu.

Inšpirujte sa

a využite možnosť vytvorenia Vašej kuchyne na mieru